[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Клуби за інтересами » Інетники » Чочу поділитися!! Хто любить головоломки???
Чочу поділитися!! Хто любить головоломки???
ЧВінніДата: Четвер, 19.11.2009, 19:17 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Не в інеті
Хто любить головоломки?? Я наприклад дуже люблю різні кросворди, загадки, ребуси, а осбливо квести!!!
Тому хочу поділитися, бо нещодавно знайшла крутий квест в інтернеті!! Хто хоче, то подивіться і може спробувати там щось виграти, бо я претендую на головний подарунок--плеєр!!!
Точніша інформація нижче: це я скопіювала з їх сайту!
"Тепер у постійних відвідувачів сайту Грані-Т є можливість виграти іPod!

Видавництво «Грані-Т» оголошує про початок квесту, територією якого є наш сайт.

Починаючи з 9 листопада на нашому сайті будуть з'являтися підказки, за допомогою яких ви маєте знайти таємний код, що може бути захований будь-де на нашому сайті, і відправити його на адресу: quest@grani-t.info Кожне завдання буде з'являтися згідно з розкладом о 12:00.

Кожна відповідь може принести вам від 1 до 10 балів, в залежності від того, як швидко ви її надішлете (1-й, хто надіслав код, отримує 10 балів, 2-й – 9 і так далі до 10-го гравця, що отримає 1 бал).

Учасник, що набере найбільшу кількість балів отримає новенький iPod! А 10 найкращих гравців отримують цінні подарунки від видавництва.

Детальні умови квесту ви можете дізнатися на сайті: www.grani-t.com.ua"
Давайте допомагати один одному і вирішувати разом, бо думаю, що далі буде важче!!!!?

USSR_777Дата: Середа, 21.07.2010, 23:25 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Не в інеті
Привіт хлопці треба сказати що за комуністично наше програмування СРСР вийшло на світовий рівень крім того техніка та комп'ютери часів РРФСР, СРСР, РФ, UA так що все програмне обспеченіе дорогі хлопчики та дівчатка створено у всіх країнах світу з 1960-2010 роки, так що ви можете встановити будь-які версії починаючи з Windows-90, 93,95 and 98-2003, WXP, Black Enterprise Edition, and багато іншого що може вам знадобитися при встановленні будь-якої версії вінди, крім того хотілося б сказати дорогі хлопчики та дівчатка, що от уже минуло 88 років РРФСР, СРСР, УА так що хлопці треба сказати що багато такої техніки є особливо коли шматок сало, і багато горілки, і так що можна збагнути де і яку вінду встановити, тому що хлопці і дівчата, жінки в сукупності може створимо і віртуального монстра! Бажаю удачі!
Прикріплення: 5588635.jpg(3Kb)

Форум » Клуби за інтересами » Інетники » Чочу поділитися!! Хто любить головоломки???
Сторінка 1 з 11
Пошук: