[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Клуби за інтересами » Компомани » Наш світ-це комп'ютери і книги!!! (Тут ви зможете знайти всі питання по роботі з будь-якою опер)
Наш світ-це комп'ютери і книги!!!
USSR_777Дата: Четвер, 22.07.2010, 08:44 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Не в інеті
Привіт Алігатор та ти прав, зараз у багатьох стоїть Windows-7 різної моделі: враження треба сказати величезне, чудове якщо тебе цікавить в сукупності робота з сьомого то повинен сказати що дана версія дуже відрізнятися від попередніх, тим більше, що дуже гарна та універсальна, а також хотілося б сказати що ця версія і нові наступні коштують не тільки на настільних ПЕОМ, ЕОМ, пк, ноутбуках і смртфонах, ipodah ця версія дуже чудова і працювати снею одне задоволення, крім того хотілося б сказати що програмування з 500 - 2010 нашого часу росте і прогресує тим більше якщо згадати яким кількістю інфо користуєтеся народ: 1) Байти; 2) кілобайти; 3) мегабайти; 4) Гігагабайти; 5) терабайти; 6) Петабайт. Так ось Алігатор дорогий товариш програміст: якщо цікавить можеш зайти на http://www.levin.rinet.ru і Подивитись все що тебе цікавить, тим-більше про різновиди ПО і в тому числі про 7-ці расспісано докладно у наступних авторів: 1) Д. Н. Колеснеченко; 2) Л. З. Шауцукова; 3) Ден Салеван Гукін; 4) Корі Сандлер (є й однойменна енциклопедія) 5) Олександр Шлемовіч Левін (його роботи: Енциклопедії, "Самовчитель роботи на ноутбуці", "Енциклопедія користувача персонального комп'ютера"; а також Енциклопедія "Самовчитель корисних програм"; Енциклопедія А. Ш. Левіна "Самовчитель Adobe Photoshop and Video-Audio Mega-Programm", так що якщо когось зацікавить і в першу чергу тебе Алігатор, то можеш провести сапоставленія і зрозуміти чому у всіх користувачів і USER's Зараз користувачів величезне захоплення від нових новинок Windows-7 and інші версії які не помітно увійшли в наш побут. До речі якщо хочеш вислухати на форумі моя думка, то можу докладно розказати і перевести хоча б 1-9 прикладів того що всі версії види починаючи з 80-90-ї дуже фундаментально отлічаються від таких-гігантів приміром як Microsoft Windows 2003 Enterprise Edition Server, і вже можна ясно іпонятно в майбутньому зрозуміти і відчути легкість у роботі з будь-якою версією системи Windows!! ! Крім того Алегатор якщо ти поліглот і всім інтресуешься як я то можемо списатись на форумі, і я тебе об'есню фундаментально які перспективи і новинки в майбутньому чекають нашу техніку-т.е. комп'ютери будь-якого класу і марки, і ось ще що Алігатор-товариш якщо буде бажання то можеш написати на форумі свої відгуки + коментарі по даній темі і розповісти які впечатленіея у тебе в свою чергу, крім того скажу що сучасні й фундаментальні технології дуже допомогли людині в 181 країні світу, і ще Алігатор свого часу коли я Навчався в Школі і служив у Армії (танкових військ), то була Величезна і колласальная Енциклопедія за редакцією 8-ми авторів і називалася "інформатичних техніка 21-29 століття" там навіть були описані докладно все протатіпние розробки які в майбутньому будуть впроваджені в усіх галузях життя людини і ПК, і ще Алігатор особисто у мене отшеніе і впечетленіе до Windows-7 позитивно, тим більше якщо ти пам'ятаєш, то в СРСР свого часу велися спільні розробки з кібер-ігор і кібер-програмуванню, тим більше що техніка такого масштабу і рівня з'явилася лише через років 15-ть, якщо знаєш більше і краще пиши мені буде інтресно твоя думка про таких глобальних і різнобічних технологіях! Дякуємо за увагу! твій співрозмовник Олексій Борисович Струков. tongue tongue tongue

Форум » Клуби за інтересами » Компомани » Наш світ-це комп'ютери і книги!!! (Тут ви зможете знайти всі питання по роботі з будь-якою опер)
Сторінка 1 з 11
Пошук: