[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Клуби за інтересами » Уфологи » Ваше роспрекрасное вигляді... (Ваше роспрекрасное вигляді...)
Ваше роспрекрасное вигляді...
USSR_777Дата: Четвер, 22.07.2010, 10:43 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Не в інеті
Ваше роспрекрасное вигляді...
Перепишіть фільм з відео-касети або з dvd-диску про НЛО і залийте у формат запропоновані:
Позначення якості відео
CamRip (CAM): Нижче якість. Фільм записують камерою з екрану кінотеатру. У деяких фільмах видно голови інших кіноглядачів і.т.д. Якість звуку буває різною, можливі перешкоди типу сміху публіки.

Telesync (TS): Записується професійною (цифровою) камерою встановленою на штатив у порожньому кінотеатрі з екрану. Якість відео набагато краще, ніж з простої камери (Cam). Звук записується на пряму з проектора або з іншого окремого виходу, наприклад гніздо для навушників в кріслі (як в літаку). Звук таким чином виходить дуже гарний і без перешкод. Як правило звук в режимі стерео.

Screener (SCR): Друге місце за якістю. Для цього використовується професійна відеокасета для преси. Якість зображення порівнянна з дуже гарним VHS. Звук теж відмінний, зазвичай стерео або Dolby Surround.

Dvd screener (DVDSCR): те ж саме, що й Screener, але взято з promotional DVD.Promotional DVD звичайно випускаються без доп.матеріалов, субтітров.Іногда (зовсім необов'язково) на dvd screener присутні лічильники, чорно-білі вставки, написи.

VHS-Rip: рип зроблений з VHS-касети. Відрізняється перенасиченістю квітів (характерно для VHS). Крім того у фільмі зустрічаються горизонтальні смуги і тремтіння картинки - дефекти зам'ятою плівки або втрати трекінгу. По краях бувають видно характерні VHSние шуми - білі цяточки і смужки.

Workprint (WP): Особлива цукерочка для любителів фільмів. Це так звана "Бета-версія" фільму. Зазвичай виходить у форматі VCD і набагато раніше до початку показу в кінотеатрах світу. Це попередня версія фільму. Через це можна очікувати все. Від супер якості, до повного відстою. Часто відсутні деякі сцени. Однак може бути й таке, що є всі сцени, а потім їх виріжуть ... Довідатися такі версії можна по таймеру вгорі або внизу екрану - він потрібний для подальшого монтажу.

Telecine (TC): Такі версії дуже рідкісні. Зате якість дуже гарне. Джерелом є проектор з виходами для аудіо і відео. Фільм записують прямо з проектора. Якість відео та звуку чудово.

DVDRip-LDRip: Це версія робиться з DVD або Laserdisc. Якість найкраще з усіх вишеперечісленних.Такіе релізи випускаються після прокату в кінотеатрах з виходом ДВД.

DSRip: Запис за допомогою супутникового телебачення, якість, як правило схоже на TVRip-DVDRip а в деяких випадках буває навіть краще

TV-Rip, SAT-Rip: ріпи з телеканалу чи супутникового каналу відповідно. На них можна помітити логотипи відповідних каналів TV або супутникових каналів.

HDTV-Rip: Ріп з HDTV-трансляції (кабельний HDTV-канал або іншої HDTV-джерело). Розшифровується HDTV як High Definition TeleVision (телебачення високої чіткості), і його найголовніша відмітна риса - це виключно високе розрізнення: 1280 * 720 (стандарт 720p) або 1920 * 1080 (стандарт 1080i). Іноді дозвіл буває на кілька пікселів менше - Ріпер * підрізав * краєчок кадру. Як правило такі ріпи мають розміри в 1 або навіть 2 DVD-диска.

DVD.RIP.STV: Straight To Video означає, що фільм ніколи не виходив в прокат в кінотеатрах, а відразу був випущений на відео (ДВС)

Dubbed: Оригінальний звук прибрали (Наприклад взяли доріжку з російського кінотеатру і наклали на американський реліз)

Line.Dubbed: Теж саме як і Dubbed, тільки в цьому випадку звук був узятий з "крісла" або "проектора" (Line).

Mic.Dubbed: Теж саме як і Dubbed, тільки звук був записаний мікрофоном в кінотеатрі.

Інші скорочення:

TS = Telesync (описано вище)

TC = Telecine (описано вище)

SCR = Screener (описано вище)

DVDSCR = dvd screener (описано вище)

WS = Widescreen

LETTERBOX = інший термін для Widescreen

LIMITED = фільм показував в менш, ніж 500 кінотеатрах

DC = "Director's Cut"

SE = "Special Edition"

FS = реліз в Fullscreen

PROPER = попередній реліз цього фільму був гірше в порівнянні з цим

RECODE = реліз перероблений в інший формат або наново кодований

DUPE = другий реліз того ж фільму іншою релізной групою (зазвичай крадений у першої)

RERIP = новий ріп фільму

Subbed = фільм з титрами

WATERMARKED = Маленькі логотипи тв-каналу або релізера.

INTERNAL = неофіційний реліз.По якихось причин група, що випустила такий реліз не хоче, щоб до нього застосовувалися правила "сцени".

DVD.RIP + HDBDRIP.AVI-AVC FORMAT.

І також залийте неро-торрент файли, якщо буде можливість!

 
Форум » Клуби за інтересами » Уфологи » Ваше роспрекрасное вигляді... (Ваше роспрекрасное вигляді...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: